| ברקוד | 7754617035407 |
|---|---|
| זוית הארה | 120° |
| צבע גוף | צהוב |
| מבנה הגוף | אלומיניום וזכוכית מחוסמת |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC230V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| kelvin | 6500K |
| סוג הלד | SMD |
| lumen | 2500 |
| מידת הגוף | 33x28x8.5mm |
| אריזה חיצונית | 6 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | 3 שנים |
| וואט | 25W |
| שעות עבודה | 50000 |