| ברקוד | 6921850634198 |
|---|---|
| צבע גוף | זהב |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור קר |
| input | 220 240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 4000K |
| lumen | 3360 |
| צורה | עגול |
| מידת הגוף | ø40cm |
| אריזה חיצונית | 1 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 42W |
| שעות עבודה | 35000 |