| ברקוד | 6921850625479 |
|---|---|
| זוית הארה | 180° |
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | בסיס וכיסוי PC |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| kelvin | 6500K |
| סוג הלד | SMD |
| lumen | 3240 |
| מידת הגוף | 1275x64x34mm |
| אריזה חיצונית | 20 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | 3 שנים |
| וואט | 36W |
| שעות עבודה | 30000 |