| ברקוד | 6921850626018 |
|---|---|
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | מתכת |
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC100-240V |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 600 |
| הערות | לשימוש ביתי ומקצועי מעבדות, בתי מלאכה, עבודות עדינות וזעירות, חדרי טיפול, מכוני יופי, קריאה ועוד… |
| אריזה חיצונית | 4 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 7W |