| צבע גוף | נחושת פליז |
|---|---|
| מבנה הגוף | אלומיניום וזכוכית |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 90 |
| גוון אור | אור חם |
| input | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 2700K |
| lumen | 4000 |
| צורה | קונוס |
| מידת הגוף | 151x88x12cm |
| אריזה חיצונית | 1 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שלוש שנות אחריות |
| וואט | 40W |
| שעות עבודה | 30000 |