| זוית הארה | שלוש שנים |
|---|---|
| צבע גוף | שחור |
| מבנה הגוף | בסיס מתכת וכיסוי PMMA |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| input | AC 220 240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| צורה | עגול |
| מידת הגוף | ø120 x 10cm |
| אריזה חיצונית | 1 |
| אחריות | עגול |
| וואט | 180W |
| שעות עבודה | 50000 |