| ברקוד | 6921850649123 |
|---|---|
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | מתכת |
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC 220-240V |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 560 |
| הערות | לשימוש ביתי ומקצועי מעבדות, בתי מלאכה, עבודות עדינות וזעירות, חדרי טיפול, מכוני יופי, קריאה ועוד… |
| אריזה חיצונית | 8 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שנה |
| וואט | 6W |