| ברקוד | 7754617039993 |
|---|---|
| זוית הארה | 120° |
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | בסיס ABS+ כיסוי PS |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור משולב |
| input | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| lumen | 120lm/watt |
| צורה | עגול |
| מידת הגוף | 25X300 |
| אריזה חיצונית | 15 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 24W |
| שעות עבודה | 30000 |