| ברקוד | 6921850621372 |
|---|---|
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | בסיס וכיסוי PC |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור יום |
| input | 85-265V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| kelvin | 6500K |
| סוג הלד | SMD |
| lumen | 3240 |
| הערות | קליפסים להתקנה מהירה בגב המוצר |
| מידת הגוף | 1275x64x34mm |
| אריזה חיצונית | 1 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שנתיים |
| וואט | 36W |
| שעות עבודה | 50000 |