| ברקוד | 6921850652482 |
|---|---|
| זוית הארה | 180° |
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | בסיס וכיסוי PC |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור קר |
| input | 175-265V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| kelvin | 4000K |
| lumen | 4050 |
| הערות | קליפסים לפתיחה קלה ונוחה * שימושי בחדרי קירור עד מינוס 4 מעלות |
| מידת הגוף | 84x138x683mm |
| אריזה חיצונית | 6 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 45W |
| שעות עבודה | 50000 |