| ברקוד | 6921850628425 |
|---|---|
| זוית הארה | 100° |
| צבע גוף | שחור |
| מבנה הגוף | ABS זרוע מתכת כיסוי סיליקון |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור קר |
| input | 220-240V |
| kelvin | 4000K |
| lumen | 380 |
| מידת הגוף | 80x205mm |
| אריזה חיצונית | 24 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שנה |
| וואט | 4.5W |