| מבנה להבים | MDF |
|---|---|
| צבע גוף | כסוף |
| מבנה הגוף | מתכת |
| מותג | WESTINGHOUSE |
| גובה מקסימלי | 38 |
| גוון אור | אור קר |
| הספק מנוע | 50W |
| גודל מנוע | 153x12mm |
| סוג מנוע | AC |
| גובה מוט | 10cm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 4000K |
| הספק תאורה | 17W |
| עוצמת רעש | 47, 7dB(A) |
| מספר להבים | 4 |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (107 ס"מ) |
| הערות | אידיאלי לחדרים עד 15 מר' |
| rpm | 220 |
| מקור האור | LED |
| גודל החלל | עד 20 מ"ר |
| אחריות גוף | שנתיים |
| אחריות מנוע | 15 שנים |
| צבע כנפיים | צד אחד מייפל צד שני כסוף |
| מצב חורף | כולל |
| גוף תאורה | כולל גוף תאורה |