| ברקוד | 6921850632644 |
|---|---|
| זוית הארה | 120° |
| צבע גוף | לבן חולי |
| מבנה הגוף | אלומיניום |
| מותג | OMEGA |
| cri | Ra>80 |
| גוון אור | אור חם |
| input | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 3000K |
| lumen | 3840 |
| צורה | עגול |
| מידת הגוף | ø600x75mm |
| וואט | 70W |
| שעות עבודה | 30000 |