| ברקוד | 6921850654783 |
|---|---|
| זוית הארה | 90-180º |
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | גוף אלומיניום + כיסוי PC |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור קר |
| input | 85-260V |
| דרגת אטימות | IP44 |
| kelvin | 4000 |
| lumen | 1350 |
| מידת הגוף | 580x49x51mm |
| אריזה חיצונית | 20 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 15W |
| שעות עבודה | 30000 |