| ברקוד | 6921850647778 |
|---|---|
| זוית הארה | 120° |
| צבע גוף | שחור לבן |
| מבנה הגוף | בסיס מתכת וכיסוי PMMA |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור קר |
| input | AC 220 240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 4000K |
| lumen | 2720 |
| מחיר קמעונאי | 2 |
| צורה | מרובע |
| מידת הגוף | 380x380x95mm |
| אריזה חיצונית | 1 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שלוש שנים |
| וואט | 40W |
| שעות עבודה | 50000 |