| ברקוד | 6921850622218 |
|---|---|
| צבע גוף | לבן |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור קר |
| input | 220 240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 4000K |
| lumen | 8000 |
| צורה | עגול |
| מידת הגוף | ø80 x 10cm |
| אריזה חיצונית | 1 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שלוש שנים |
| וואט | 100W |
| שעות עבודה | 50000 |