| ברקוד | 6921850630824 |
|---|---|
| בסיס | E27 בסיס |
| זוית הארה | 300° |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור חם |
| input | AC220 |
| kelvin | 2000K |
| lumen | 900 |
| אריזה | קופסא |
| מידת הגוף | ø120x430mm |
| סוג נורה | CT120 |
| אריזה חיצונית | 6 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שנתיים אחריות |
| וואט | 12W |
| שעות עבודה | 25000 |