| ברקוד | 7754617030877 |
|---|---|
| צבע גוף | שחור |
| מבנה הגוף | מתכת |
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור משולב |
| input | 220 240V |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 560 |
| הערות | 4 רמות עימעום לכיוון עוצמת האור |
| אריזה חיצונית | 8 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שנתיים |
| וואט | 7W |
| שעות עבודה | 35000 |