| ברקוד | 6921850614145 |
|---|---|
| סוג סוללה | ליתיום נטענת 4400mAh/3.7V |
| מותג | OMEGA |
| זמן טעינה | 18 שעות |
| input | AC 220V |
| מצבי תאורה | גבוה/נמוך |
| lumen | 800 |
| הערות | גוף הפנס מכוסה גומי |
| אריזה חיצונית | 10 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 10W |
| זמן עבודה | אור גבוהה עד 5 שע' אור נמוך 10 שע' |