| ברקוד | NGLED037-50W-C |
|---|---|
| צבע גוף | שחור |
| מבנה הגוף | גוף יציקת אלומיניום, כיסוי PMMA אופלי |
| מותג | NVC |
| cri | 70 < CRI |
| גוון אור | אור קר |
| input | 220-240V AC |
| דרגת אטימות | IP55 |
| kelvin | 4000K |
| lumen | 3450 |
| מידת הגוף | ø656x360mm |
| אריזה חיצונית | 1 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 50W |
| שעות עבודה | 30000 |