| ברקוד | 6921850622348 |
|---|---|
| זוית הארה | 180 |
| צבע גוף | לבן + כיסוי שקוף |
| מבנה הגוף | בסיס ABS, כיסוי פוליקרבונט |
| מותג | OMEGA |
| cri | 80 |
| גוון אור | אור יום |
| input | 220-240V/50~60Hz |
| דרגת אטימות | IP65 |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 5040lm |
| מידת הגוף | 1260X103X71 |
| וואט | 2X28W |