| זוית הארה | 180° |
|---|---|
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | PS |
| מותג | FSL |
| cri | CRI 85 |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 4000 |
| סוג טיוב | T8 FSL |
| אריזה חיצונית | 6 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 2x22W |
| שעות עבודה | 35000 |