| ברקוד | 6921850652567 |
|---|---|
| זוית הארה | 180° |
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | בסיס וכיסוי PC |
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום |
| input | 175-265V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 7200 |
| מידת הגוף | 150cm |
| אריזה חיצונית | 9 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 80W |
| שעות עבודה | 30000 |