| ברקוד | 6921850615449 |
|---|---|
| זוית הארה | 24° |
| מבנה הגוף | אלונימיום |
| מותג | FSL |
| cri | CRI 80 |
| מידת קדח | ø75mm |
| input | AC 220~240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 3000K |
| lumen | 680 |
| מידת הגוף | ø86×47 |
| אריזה חיצונית | 20 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שלוש שנים |
| וואט | 8W |
| שעות עבודה | 30000 |