| ברקוד | 6921850628609 |
|---|---|
| בסיס | E40 בסיס |
| זוית הארה | 270° |
| מותג | FSL |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC220-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 9900 |
| כיסוי | חלבי |
| אריזה | קופסא |
| הערות | התקנת הנורה אסורה בגופי תאורה סגורים |
| מידת הגוף | ø156x265xmm |
| סוג נורה | T150 |
| אריזה חיצונית | 8 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שלוש שנות אחריות |
| וואט | 110W |
| שעות עבודה | 35000 |