| ברקוד | 6921850620894 |
|---|---|
| בסיס | E14 בסיס |
| זוית הארה | 200° |
| מותג | FSL |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC230V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 270 |
| כיסוי | חלבי |
| אריזה | קופסא |
| סוג נורה | T26 |
| אריזה חיצונית | 200 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 3W |
| שעות עבודה | 50000 |