| ברקוד | 7754617038064 |
|---|---|
| בסיס | E27 בסיס |
| זוית הארה | 180° |
| מותג | FSL |
| cri | CRI 85 |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC230V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 4250 |
| כיסוי | חלבי |
| אריזה | קופסא |
| מידת הגוף | 120x210mm |
| סוג נורה | T120 |
| אריזה חיצונית | 20 |
| אריזה פנימית | 10 |
| אחריות | 3 שנים |
| וואט | 50W |
| שעות עבודה | 50000 |