| בסיס | E27 בסיס |
|---|---|
| זוית הארה | 280° |
| מותג | FSL |
| cri | CRI 90 |
| גוון אור | אור חם |
| input | AC220 |
| kelvin | 2200K |
| lumen | 480 |
| אריזה | קופסא |
| מידת הגוף | ø165x295mm |
| סוג נורה | SP165 |
| אריזה חיצונית | 6 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 8W |
| שעות עבודה | 25000 |