| ברקוד | 7754617031881 |
|---|---|
| זוית הארה | 180° |
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | בסיס וכיסוי PC |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 85 |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| kelvin | 6500K |
| סוג הלד | SMD |
| lumen | 4000 |
| מחיר קמעונאי | 2 |
| הערות | מצורף כבל מורכב כ-0.3 מ' בעל תקן גרמני VDE |
| מידת הגוף | 610x82x47mm |
| אריזה חיצונית | 10 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | שנתיים |
| וואט | 40W |
| שעות עבודה | 50000 |