| מבנה להבים | ABS |
|---|---|
| צבע גוף | שחור |
| מבנה הגוף | מתכת |
| מותג | WESTINGHOUSE |
| גובה מקסימלי | 32.2 |
| הספק מנוע | 32W |
| גודל מנוע | 100×20 mm |
| סוג מנוע | DC |
| דרגת אטימות | IP20 |
| גוף תאורה | LED 17W 4000K |
| עוצמת רעש | 48db(A) |
| מספר להבים | 3 |
| קוטר כנפיים | 52 אינץ' (132 ס"מ) |
| rpm | 180 |
| גודל החלל | עד 36 מ"ר |
| אחריות גוף | שנתיים |
| אחריות מנוע | 15 שנים |
| צבע כנפיים | עץ כהה |
| מצב חורף | כולל |