| ברקוד | 6921850640090 |
|---|---|
| זוית הארה | 120° |
| צבע גוף | שחור |
| מבנה הגוף | גוף אלומיניום + כיסוי PC |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור קר |
| input | 220 240V |
| דרגת אטימות | IP44 |
| kelvin | 4000K |
| lumen | 1440 |
| מידת הגוף | 580x40x215mm |
| וואט | 16W |
| שעות עבודה | 25000 |