| ברקוד | 6925454151594 |
|---|---|
| זוית הארה | 120 |
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | PC |
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור קר |
| input | 90-265V AC |
| דרגת אטימות | IP65 |
| סוג הלד | SMD |
| lumen | 3600 |
| מידת הגוף | 1250x82x48mm |
| תקנים | CB+EMC תקן ישראלי |
| אריזה חיצונית | 10 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 36W |
| שעות עבודה | 30000 |