| ברקוד | 6921850633894 |
|---|---|
| זוית הארה | 180° |
| צבע גוף | לבן |
| מבנה הגוף | ABS+PS |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 85 |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 3960 |
| סוג טיוב | T8 OMEGA |
| אריזה חיצונית | 6 |
| אריזה פנימית | 1 |
| וואט | 2x22W |
| שעות עבודה | 35000 |