| ברקוד | 6921850629620 |
|---|---|
| בסיס | E27 בסיס |
| זוית הארה | 270° |
| מותג | FSL |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור יום |
| input | AC220-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 6500K |
| lumen | 5400 |
| כיסוי | חלבי |
| אריזה | קופסא |
| מידת הגוף | ø120x220xmm |
| סוג נורה | T120 |
| אריזה חיצונית | 10 |
| אריזה פנימית | 1 |
| אחריות | 3 שנים |
| וואט | 60W |
| שעות עבודה | 35000 |