| ברקוד | 6913245106366 |
|---|---|
| סוג סוללה | ליתיום 14500 1000mAh 3.7V |
| מותג | OMEGA |
| סוג הלד | COB |
| lumen | 180 |
| מספר לדים | 1 |
| הערות | כולל זום כולל כבל טעינה USB |
| אריזה חיצונית | 80 |
| אריזה פנימית | 10 |
| וואט | 3W |
| זמן עבודה | עד 5.5 שעות |
₪97.00
– תאורת LED 3W 180 LUMEN
– שלושה מצבי תאורה: חלש/חזק/מהבהב
– כולל כבל טעינה USB
– כולל זום משוכלל למיקוד/פיזור אלומת האור
אפשרות להשתמש בסוללת AA (לא כלולה)
במלאי
| ברקוד | 6913245106366 |
|---|---|
| סוג סוללה | ליתיום 14500 1000mAh 3.7V |
| מותג | OMEGA |
| סוג הלד | COB |
| lumen | 180 |
| מספר לדים | 1 |
| הערות | כולל זום כולל כבל טעינה USB |
| אריזה חיצונית | 80 |
| אריזה פנימית | 10 |
| וואט | 3W |
| זמן עבודה | עד 5.5 שעות |
052-3000846, א'-ה', 16:00-08:00
אחריות ושירות מעל הכל
לתמיכה ועזרה באתר - 050-9660114
אודות
עלינו
חזון החברה
צור קשר
תקנון החברה
סרטונים
פרויקטים
שירות
שירות לקוחות
צוות המכירות
הצהרת הנגשה
קטגוריות
תאורה
חרום
מוצרי חשמל
אביזרי חשמל
סוללות מטענים ופנסים
סלולר ומולטימדיה
חדש במלאי
בקרוב
מחודשים
עודפים
מבצעים
תיקים
מותגי החברה
FSL
NVC
OMEGA
WESTINGHOUSE
NORTHER
MATRIX
SMARTR
TOSHIBA
CAMELION
SIGMA
CASE LOGIC
THULE
כל הזכויות שמורות לסאיינט לקת בע”מ | תקנון האתר