| ברקוד | 7754617030037 |
|---|---|
| בסיס | E14 בסיס |
| זוית הארה | 230° |
| מותג | OMEGA |
| cri | CRI 80 |
| גוון אור | אור חם |
| input | AC230V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| kelvin | 3000K |
| lumen | 180 |
| כיסוי | שקוף |
| אריזה | קופסא |
| סוג נורה | BB |
| אריזה חיצונית | 100 |
| אריזה פנימית | 10 |
| אחריות | 3 שנים |
| וואט | 3W |
| שעות עבודה | 50000 |